Correctievoorschriften voor de beoordeling van open vragen en interbeoordelaarsbetrouwbaarheid

Share/Save/Bookmark

Jong, Ton de (1981) Correctievoorschriften voor de beoordeling van open vragen en interbeoordelaarsbetrouwbaarheid. Tijdschrift voor onderwijsresearch, 6 (5). pp. 217-230. ISSN 0166-591X

open access
[img]
Preview
PDF
817kB
Item Type:Article
Faculty:
Behavioural Sciences (BS)
Research Group:
Link to this item:http://purl.utwente.nl/publications/50405
Export this item as:BibTeX
EndNote
HTML Citation
Reference Manager

 

Repository Staff Only: item control page